O nás

Jsme skupina lektorů z Nového Jičína, která pro Vás připravila skvělý H.E.A.T program. Z našeho programu si vybere určitě každý, kdo hledá cvičení, po kterém se opravdu hubne, či naopak zvýší svou kondici.

Připravili jsme pro Vás lekce s různým zaměřením. Chceme, aby si každý klient splnil svůj cíl, zažil něco nového, pobavil se a odreagoval.

Druhy lekcí:

  • HEAT spalovací – cvičení s nižší intenzitou, tepová frekvence se pohybuje v aerobní zóně, kdy dochází k efektivnímu spalování tuků. Lekce je vhodná i pro začátečníky.
  • HEAT klasik – cvičení se střední intenzitou, tepová frekvence se pohybuje v aerobní zóně, lekce je vhodná k udržení či zvýšení fyzické kondice.
  • HEAT kondiční – cvičení intenzivní, tepová frekvence se může pohybovat i v anaerobním pásmu, vhodná pro zvyšování fyzické kondice,
  • HEAT speciál – speciální víkendové prodloužené lekce, HEAT s následnou návštěvou Wellness Abácie, HEAT maratony, HEAT prodloužené lekce s posilováním s gumovými expandéry.

 

Na konci každé lekce HEATu očekávejte závěrečné protažení či posilování různého druhu, lektoři mají speciální zaměření a licence, můžete si vybrat, co znáte, či zkusit něco nového. Těšíme se na Vás a na společně prošlapané chvíle.

NÁŠ TEAM


Markéta Müllerová

Lektorka HEAT programu LEVEL I


Lenka Janková

Rezervace + vše ostatní


Veronika Vahalíková

Lektorka HEAT programu LEVEL I


Nikola Bilová

Lektorka HEAT programu LEVEL I


Radka Vajbarová

trenérka fitness


Radka Dvořáková

Lektorka HEAT programu LEVEL I


Martina Kneslová

Aerobic, bodystyling, bodybalance, Bosu, fit-joga


Jana Nguyen

Lektorka HEAT programu LEVEL I


Jakub Slezák

Lektor HEAT programu LEVEL I


Heřman Piekarczyk

Lektor HEAT programu LEVEL III
instruktor kondičního běhu